پروژه‌ای به نام 2012
پنجشنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۸۹ | زمان ظهور(رضا)

پروژه‌ای به نام 2012:

سال 2007 م. خبري عجيب روي تلکس‌هاي خبري قرار گرفت. در اين خبر آمده بود، که مجموعة پيش‌گويي‌هايي «نوستر آداموس»، پيش‌گوي معروف، در کتابخانة «رم» کشف شده است. طيّ پانصد سال گذشته، اين کتاب در کتابخانة رم وجود داشته و مسئولان کتابخانه از وجود آن بي‌خبر بوده‌اند و به طور اتّفاقي در آن سال اين نسخة منحصر به فرد کشف شده است؛ گويا نگه‌داري کتب در آن کتابخانه، همانند کشاورزي در مزرعه است که با زير و رو کردن خاک براي کاشتن گياهان هر از چندگاهي چيزي هم کشف مي‌شود.

 

مقدّمات پروژة 2012

زمينه‌سازي هاليوودي براي پروژة2012

مستندسازي براي2012

 2012  و جريان فراماسونري

فيلم 2012

 مستند نوسترآداموس 2012 شبکة هيستوري (History)

آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ UB313 (نیبیرو ) از دیدگاه غرب - بخش اول+دوم

مطالب از وبلاگ " http://saramomeni.blogfa.com/" انتخاب شده است . از مولف این مقاله خانم مومنی به خاطر این مقاله جالب و مهم تشکر می کنیم

آیا UB 313   همان طارق است؟

آیا جهان در سال 2012 پایان می یابد؟

علت افزایش زلزله و تغییرات آب و هوایی گسترده در جهان چیست؟

آیا عذاب دیگری از نوع عذاب قوم نوح در راه است؟

علت ظاهر شدن دو خورشید در آسمان چیست؟

در روایات مربوط به عصر ظهور سخن از دو آتش در مشرق است . یکی آتشی از زمین که سه تا هفت روز زبانه می کشد و همراه با خسف و زلزله است که در مقاله مربوط به آتشی از مشرق و روایات عصر ظهور به آن پرداختیم و دیگری آتشی در آسمان که مربوط به عبور دنباله داری از نزدیکی زمین که قسمتی از آن در شرق سقوط کرده و موجب تلفات زیادی می شود.

در مقاله مربوط به ستاره طارق از دید روایات اسلامی به این موضوع پرداخته شد و روایات مربوط به آن با اشاره به تفسیر سوره طارق بیان گردید و بر اساس روایات ، ظهور چنین دنباله داری خارج از علم بشر بوده و بصورت ناگهانی می باشد . اما این که این دنباله دار چیست و از کجا ظاهر می شود سئوالی است که در سالهای اخیر به آن توجه زیادی شده و احتمال ظهور این دنباله دار بر اساس سایتهای خارجی و ستاره شناسی و ناسا موضوع این مقاله است.

قبل از هر چیز باید تاکید کنیم که مطالب مندرج در اینجا نباید در جهت توقیت برای ظهور بهره برداری شود و این مطالب صرفا جهت اطلاع و آشنایی با دیدگاههای غربی و سایر اقوام در باره حوادث آخر الزمان و ظهور منجی است و تاکیدی بر روی صحت و قطعیت آن نیست و صرفا برای آگاهی بیشتر از وقایع پیش رو می باشد خصوصا اینکه در روایات غربی ، برای آخر الزمان قائل به تعیین وقت می باشند و آن را 21 دسامبر 2012  تعیین کرده اند که بر اساس اعتقادات اسلامی تعیین وقت برای حوادثی از این دست در آینده ، صحیح و معتبر نیست و از نظر اعتقادات ما مردود می باشد. لذا مجددا توصیه می شود تنها از دید انتقادی به این مقاله توجه گردد و نه قطعی بودن آن و تعیین وقت برای ظهور.

در احادیث و روایات عصر ظهور ،دیده شدن ستاره ای دنباله دار در آسمان ، مکرر ذکر شده . ظهور این ستاره دنباله دار در ادیان دیگر نیز آمده و نشانه ای برای آخر الزمان و ظهور منجی است.

 

بقیه مقاله در ادامه مطالب............

 

 

بررسي فيلم هاي ساخته شده در مورد 2012:

2012:

تریلر افسانه علمی «2012» به کارگردانی رولند امریش در اولین هفته اکران در دنیا 225‌ میلیون دلار فروخت و یک رکورد جهانی به جای گذاشت

 از این میزان فروش 160‌میلیون دلار آن در 12685 سینما در 105 کشور و 65‌میلیون دلار دیگر در 3404 سینما در آمریکای شمالی حاصل شد. به این ترتیب «2012» در فهرست بهترین فروش‌ افتتاحیه فیلم‌ها در سطح بین‌المللی در رده پنجم قرار گرفت و بهترین فروش افتتاحیه یک فیلم غیردنباله‌ای در سطح جهانی را رقم زد.

«2012» را استودیو سونی به بازار عرضه کرده و با توجه به بودجه 200‌میلیون دلاری فیلم و‌میلیون‌ها دلار دیگری که برای تبلیغات هزینه شده، میزان فروش افتتاحیه فیلم برای مسئولان سونی اهمیت زیادی داشت. جان کیوساک، تندی نیوتن، چیوتل جیوفور، آماندا پیت، وودی هارلسن، الیور پلات و دنی گلاور در فیلم آخرالزمانی «2012» بازی می‌کنند که عنوان آن به آخرین روزهای تمدن بشری برابر با یک تقویم باستانی مایایی اشاره دارد.

 

کیوساک به نقش یک محقق ظاهر می‌شود که پس از وقوع یک فاجعه در زمین‌ و در حالی که بشریت در آستانه نابودی است، رهبری گروهی از بازماندگان را به عهده می‌گیرد. امریش 53 ساله به خاطر ساخت فیلم‌های پرهزینه در ژانر فاجعه شهرت دارد و از دیگر فیلم‌های او می‌توان به «روز استقلال»، «گودزیلا» و «روز پس از فردا» اشاره کرد.

این فیلم یک دیدگاه نه چندان دینی را عرضه می کند و در یکی از صحنه های فیلم هم به وضوح نشان می دهد:

 

(( دوربین کاتولیک ها را نشان می دهد که در واتیکان در حال عبادت هستند که ناگهان آب از سقف کلیسا و از وسط یک نقاشی دینی که اتصال خدا و آدم را نشان می دهد درست از محل اتصال انگشت آدم و خدا به هم فرو می ریزد ... و در جایی دیگر معبد بوداییان هم به شکلی مشابه در هم می شکند.))

اين فيلم با فاصلة كمي از فيلم آخرالزّماني «Nowing» ساخته و اكران شده است. فيلمي كه همين يكي دو ماهة اخير به نمايش درآمد كه ماجراي عروج نو تولد يافته‌هاي مسيحيان پروتستان قبل از ظهور حضرت مسيح و بازگشتشان به زمين پس از واقعة آرمگدون را به نمايش مي‌گذاشت. اين سلسله سر دراز دارد و درازاي ساخت اين آثار احتمالاً به جاري بودن موضوع آخرالزّمان گرايي و مفتوح بودن پروندة اين موضوع نزد سران پشت پردة تأسيس نظم نوين جهاني و مقابله كننده با جريانات پر قدرت فرهنگي و تمدني ديني در شرق اسلامي باز مي‌گردد.

 سينماي غرب، موضوعات مطلوب استراتژيست‌هاي غربي و مردان عرصة سياست را تازه و داغ نگه مي‌دارد. پيش از اين هم با همين عنوان «2012 روز قيامت» فيملي ساخته شد به پيش‌بيني‌هاي انجيلي‌ها دربارة واقعة آرمگدون برمي‌گردد. منابع ديگري هم از وقوع حوادثي بزرگ و غير قابل تصوّر طي سال‌هاي نزديك و آينده خبر داده‌اند. چند سال پيش و در آستانة قرن جديد، وقتي كه از طريق مطالعات ژنتيك در يك مركز آمريكايي گوسالة سرخ مويي به دنيا آمد، آقاي ريچارد لندز، استاد هزاره شناسي و آخرالزّمان‌گراي دانشگاه بوستن در آمريكا اعلام كرد: «به دنيا آمدن اين گوساله همان چيزي است كه انتظار آن را مي‌كشيديم. حالا مي‌توانيم جنگ آخرالزّماني را آغاز كنيم».

اين خبر جديد را هم بي‌ربط با ساير اخبار نمي‌توان ارزيابي كرد.

 طيّ روزهاي گذشته، خبري با عنوان «تولد دجال آخرالزّمان» از به دنيا آمدن كودكي عجيب الخلقه در سرزمين‌هاي اشغالي فلسطينيان خبر داد. كودكي كه تنها يك چشم دارد و چشم سمت چپش روي پيشانيش قرار گرفته است. در اين اخبار تلاش شده اين كودك، دجال، فتنة آخرالزّمان معرفي شود. 3 خبر را منابع اسرائيلي منتشر ساخته‌اند.

 آنها سعي كرده‌اند اين نوزاد را يهودي و منطبق با اخبار دجال در كتب دين اسلامي و مسيحي معرفي كنند.

خبرنگار البرز در پيگيري بعدي اعلام كرده است كه اين نوزاد در چين به دنيا آمده و سپس توسط يك صهيونيست به مبلغ كلاني خريداري و به فلسطين اشغالي منتقل شده است. آگاهي اشرار يهود و سران سازمان‌هاي مخفي كه سر در پي تأسيس حكومت جهاني شيطاني از اخبار آخرالزّماني مندرج در منابع اسلامي و مسيحي باعث بوده تا آنان، كه هيچ گونه اعتقادي به دين و دينداري، معاد و اخلاق ندارند، از سال‌ها قبل دست در كار تدارك يك سناريو وارد كنند. در اين سناريو، سعي مي‌كنند، عناصر مذكور در اخبار آخرالزّماني، تحريف شده و به صورت مصنوعي و جعلي چنان كنار هم قرار داده شوند كه حقيقي جلوه كند. در واقع آنها در حال تدارك جعلي حادثة آخرالزّماني ظهورند.

خروج دجال بزرگترين فتنة آخرالزّماني است و از آغاز آفرينش آدم تا قيامت كبرا فتنه‌اي به مانند آن نخواهد بود. امّا از همين رو در روايات، تأكيد شده كه از شرّ آن بايد به خدا پناه برد. در ميان مسيحيان و پيروان مذاهب عامّه و اهل سنّت بيش از منابع شيعي از خروج دجال و كيفيت و كميت عمل او سخن به ميان آمده است.

 نقد فیلم:(قیامت سال 2012) 2012 doomsday

کارگردان: نیک اور هارت

 

بازیگران: کلیف دیانگ،دیال میدکیف،آمی دولنز،دنی نیسون،جاشا لی،سارا تامکو

نویسنده:نیومای سلفمن

 

شرح:

 ماجرا از آنجایی شروع میشود که گروهی محقق به یک معبد در مکزیک وارد میشوند و علامت صلیبی از طلا را  کشف میکنند و همزمان با این حا دثه دختر یکی هیئتهای معتبر علمی در یکی از شهرهای مکزیک است و از طرفی دیگر دختری  امدادگر  و مرتد را نشان میدهد که باوری به اعتقادات مذهبی ندارد .

 

جهان از بعد از کشف آن صلیب به هم میخورد و دچار به هم ریختگی هوایی وزمینی خاصی میشود و اعتقاد همه بر این است که روز قیامت نزدیک است .سرانجام چند نفر نام برده به گونه ای به هم متصل میشوند و در معبدی که صلیب کشف شده بود به هم میرسند و این نکته را در می آبند که اینها برگزیدگانی هستند از سوی خداوند که  میتوانند زمین را نجات دهند و از روز قیامت جلوگیری کند . در این میان پیامبری جدید نیز در معبد به دنیا میآید.

 نقد:

اصول ساخت فیلم مذهبی نیازمند تحقیق و تفحص خاصی است مخصوصا اگر موضوع مورد نظر ما امر خطیر قیامت باشد که بیش از هر دینی در دین مبین اسلام یاد آور شده است .این فیلم از لحاظ یاد آوری قیامت مورد تقدیر است ولی از این نظر که نویسنده این امر الهی را  با داستانی از خود پرورانده شدیدا مورد بازخواست قرار میگیرد .اگر  آخر فیلم اشاره به دنیا آمدن منجی موعود دارد پس آوردن صلییب که مظهر مسحیت فعلی است غلط بوده چون در اناجیل چهار گانه تنها انجیل بارنابا هست که به چنین مسئله ای به طور کامل میپردازد و مسیحیان این انجیل را باطل و دست نوشته ی یک مسلمان میدانند. پس با این اوصاف نمیتوان گفت که هدف نویسنده باورهای یهودیت است چون یهودیان منجی آخرت را مسیح میدانند.پس به نظر من این فیلم فقط از لحاظ حرفه ی فیلم سازی ارزش دیدن دارد و هیچ گونه ارزش محتوایی خاصی ندارد جز کفر به خداوند (اشاره به سکانس آخر فیلم و به دنیا آمدن پیغمبر جدید)

مستند نوستراداموس 2012:

مستند علمي و جالبي در مورد پيشگويي هاي نوستراداموس و تقويم ماياها ونقاشي هاي نوستراداموس در كتاب گمشده او...

در اين فيلم با بررسي  وضعيت جهان و مشكلات به وجود امده اقتصادي . جوي . جنگها و بيماريها ..زلزله هاي متعدد .. سيل و طوفانهاي سهمگين ..  2012 سالي  وحشتناك و اخر جهان  خوانده ميشود ...

 

در نهايت بايستي عرض كنم ...تنها خداوند مهربان زمان دقيق هر واقعه و اتفاقي رو ميدونه و به غير او كسي توانايي  تشخيص زمان وقوع امري رو نداره ...  زمان ظهور منجي يا زمان قيامت و پايان دنيا فقط و فقط در اختيارو اراده خداست و كسي قادر نيست بر خداوند پيشي بگيره ..

در اخر...  اراده خداوند بر انه كه جهان به دست مومنين و مستضعفين جهان به ارث برسه  و زندگي پر از ايمان و عدالت و صداقت و پيشرفت و مهرباني ... در انتظار مردمان صالح و با ايمان هست ...

 

وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الأرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ.

 

لینک ثابت
___با سلام مطالب زير در مورد سال 2012 مي باشد كه از سايت هاي مختلف گرفته شده است:

اگر نظراتي داشتين حتما بگين :

مطالب کامل درباره سال 2012 ( شایعه یا واقعیت )--------------------------------------------------------------------------------من تو چند روز گذشته دیدم که چنتا از دوستان درباره سال 2012 تاپیک هایی زدن و یک سری مطالب قرار دادن البته تو سایت های دیگه هم تاپیک هایی با این عنوان دیدم و بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تاپیک کامل و جامع تو این زمینه بزنم و مطالبی که توی اینترنت درباره این واقعه تاریخی ( دروغ یا راست ) قراره رخ بده توی این تاپیک قرار بدم تا دوستان بتونن تمامی مطالبی که درباره سال 2012 گفته شده رو در یک جا و به صورت کامل بخونن.

End of World Theories: Will the World Really End on December 21, 2012?

انقراض نسل انسان ها تا سال 2012 میلادی

به گزارش آینده روشن به نقل از ایسنا، بسياري از هلندي‌ها از هم‌اكنون به فكر نجات جان خود افتاده‌اند و در حال تهيه لوازم حياتي و ضروري زندگي براي روزي هستند كه به گفته آنان، در آن روز، جهان خالي از انسان مي‌شود.روزنامه «فولكس‌كراند» به همراه راديو هلند در يك نظرسنجي همگاني از مردم اين كشور پرسيدند كه به نظر شما تمدن انساني در چه زماني به پايان مي‌رسد؟با اين كه نظرهاي گوناگوني در پاسخ به اين پرسش گفته شد، اما شمار زيادي بر اين باور بودند كه چهار سال ديگر نسل انسان نابود مي‌شود.نكته شگفت‌انگيز اين كه بسياري از هلندي‌ها از اين كه روزي نسل انسان نابود مي‌شود، ابراز رضايت مي‌كردند!

__________________چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود(علمی)

به گزارش خبرگزاري تقريب به نقل از روزنامه "الوفاق": زماني که نقاشيهاي ملت هاي گذشته و رمزهاي آنها را مشاهده مي کنيم، مفهوم حقيقي آنها را درک نمي کنيم و گمان مي کنيم که آنها خرافات و افسانه است و حتي آنها را مسخره مي کنيم.اما طبق يک مقاله علمي که بر روي اينترنت منتشر شده است، روز 21 دسامبر سال 2012 ميلادي يعني 6 سال ديگر، دوره پنجم دنيا، آغاز خواهد شد._______________

تمامی حقوق مادی و معنوی " زمان ظهور " برای " زمان ظهور(رضا) " محفوظ می باشد!
طـرّاح قـالـب: شــیــعــه تـم